EduHub. Prywatna Szkoła Podstawowa W Katowicach.

Dołącz do Kadry EduHub.

Aktualne oferty pracy.

Kim jesteśmy i kogo szukamy?

Czy masz poczucie, że tradycyjny model edukacji nie odpowiada na potrzeby szybko zmieniającego się świata? Jeżeli uczniowie potrafią szukać odpowiedzi na pytania nauczycieli w internecie, a rozwój technologii stworzy nowe zawody, których dzisiaj nawet nie znamy, to sposób nauczania również powinien się zmienić.

Dlatego nasze podejście do edukacji wykracza poza tradycyjne jej ramy, również po to, by przywrócić znaczenie i wartość roli nauczyciela.

W Szkole EduHub nie ma dzwonków, bo nie warto przerywać zajęć, w których nauczyciel zbudował wyjątkowe zaangażowanie i ciekawość uczniów.

Nie wynagradzamy uczniów dobrymi ocenami. Nie straszymy ich złymi ocenami ani uwagami. Mamy na to inne, dużo skuteczniejsze i potwierdzone naukowo metody, które znakomicie wspierają motywację do nauki.

Pracujemy w oparciu o program IPC, który jest jednym z najszybciej rozwijających się programów nauczania na świecie, używanym w szkołach w ponad 90 różnych krajach.

Wykorzystujemy także inne narzędzia, które są nie tylko skuteczne w procesie uczenia, lecz co najważniejsze – dają poczucie satysfakcji z nauczania i uczenia się.

Dołącz do nas, by zmieniać istniejący model edukacji dzieci i młodzieży.

Aktualnie poszukujemy nauczycieli:

• edukacji wczesnoszkolnej
  • nauk ścisłych | przyroda, biologia, geografia
  • przedmiotów humanistycznych
  • angielskiego
  • wychowania fizycznego
Obowiązki w ramach minimalnej ilości godzin zgodnie z ramowym planem nauczania w klasie 4 i 5.

Kwalifikacje niezbędne do pracy w zawodzie nauczyciela.

Jeśli je masz – świetnie!

Jeśli ich nie masz – pomożemy je zdobyć, ponieważ możemy zaproponować Ci dedykowaną ścieżkę rozwoju.

Ważne, że jesteś gotowy/a się uczyć a perspektywa pracy nauczyciela wywołuje Twój uśmiech!

Zapewniamy pełne wsparcie (także w postaci wizyt studyjnych w -link – Spark Academy), nowoczesne narzędzia oraz program nauczania.

Wszystko to, dopasowane do współczesnych potrzeb uczniów, edukacji spersonalizowanej z jednoczesnym rozwojem emocjonalno – społecznym.

Jak wygląda praca w EduHub?

W Szkole EduHub pracujemy w oparciu o przyjazne relacje partnerskie.

Szacunek, odpowiedzialność, współpraca, poczucie humoru to niektóre wartości, dzięki którym praca u nas daje satysfakcję.

Dbamy o poczucie bezpieczeństwa, oferując stabilne, przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o KP. Wiemy, jak ważny jest wymiar finansowy, dlatego znajdziesz u nas bardzo dobre wynagrodzenie.

Równowaga pomiędzy życiem prywatnym a pracą zawodową jest niezbędna, dlatego w naszej szkole ilość godzin pracy z uczniami nie jest większa niż w innych szkołach!

Nie chcemy, aby Twój czas i motywacja utknęły w zbędnej biurokracji. Sprowadziliśmy ją do minimum.

Co jeszcze oferujemy?

Samodzielność w realizacji zadań i wdrażaniu własnych pomysłów.

Szkolenia metodyczne rozwijające warsztat prac.

Współpracę i wsparcie kolegów i koleżanek w zespole.

Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Możliwość wpływu na rozwój i kształt szkoły.

Współczesne warunki pracy: miejsce do pracy, komputer służbowy i potrzebne materiały biurowe.

Wymagania.

Pasja. Pasja rozpala innych, pasja czyni naukę fascynującą. Lubimy kolorowych, ciekawych świata ludzi!

Nastawienie na rozwój – wiesz, że zmiany są nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Oznacza to gotowość na bieżące uzupełnianie kwalifikacji, otwartości na nowe i uczenie się na swoich błędach. Bez otwartości i zaangażowania to się nie uda.

Poczucie humoru ułatwi ten proces.

A nastawienie na budowanie relacji z innymi oznaczać będzie doświadczenie współpracy i wsparcia w trudnych chwilach i zachęcanie innych, kiedy tego potrzebują.

Znajomość lub chęć poznania nurtów pedagogiki alternatywnej.

Komunikatywność, życzliwość, nastawienie na szukanie rozwiązań.

Gotowość na odkrywanie nowej roli szkoły, nauczyciela i ucznia, zgodnie z wymaganiami, które stawia przed nami teraźniejszość i przyszłość.

Praca zgodna z wartościami – fundamentami Szkoły EduHub.

Bardzo cenne będą Twoje doświadczenia lub zainteresowania związane z kręgami naprawczymi, minimediacjami, pozytywną dyscypliną, tutoringiem, ocenianiem kształtującym.

To jak? Zmieniamy Świat?

Dołącz do nas. Wyślij CV. Wypełnij formularz.

Prześlij CV na mail rekrutacja@szkolaeduhub.pl i odpowiedz na pytania z formularza dotyczące Twojego spojrzenia na edukację.

EduHub. Prywatna Szkoła Podstawowa W Katowicach.

Adres:

ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 96